• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien62
Vakar405
Šią savaitę1241
Šį mėnesį7001
Viso1324962

Dabar svetainėje 27 svečiai ir narių nėra

Renginiai ir naujienos

Seimo narė Birutė Vėsaitė ir Agnė Zuokienė kartu su "Nedelsk" gydytojų komanda, tikrinančia ir konsultuojančia moteris dėl krūties vėžio, toliau lankosi Lietuvos regionuose. Šįkart susitikimai vyko Anykščiuose. Dienos pradžioje į Anykščių moters užimtumo ir informacijos centą atėjusios moterys domėjosi politinėmis aktualijomis, socialiniais, sveikatos klausimais. Daugeliui jų nerimą kelia sveikatos apsaugos sistemos problemos, su kuriomis tenka susidurti daugeliui žmonių. Birutė Vėsaitė teigė, jog Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis į šią sistemą stengiasi įnešti daug teigiamų pokyčių. Tam pritarė ir Agnė Zuokienė, pridūrusi, jog sveikatos apsauga yra labai sudėtinga sritis, kurioje iniciatyvų rezultatai kartais gali pasirodyti tik praėjus ne vieniems metams.

Raseiniuose organizuotuose susitikimuose lankėsi Seimo narė Birutė Vėsaitė bei projekto „Nedelsk“ iniciatorė Agnė Zuokienė. Su Raseinių savivaldybės tarybos narės Onos Babonienės pagalba organizuotas vizitas Raseiniuose suteikė progą susipažinti su miesto aktualijomis, įvairių socialinių grupių problemomis bei nuotaikomis. 

Visą dieną vykusių susitikimų metu buvo aplankytos įvairios Raseinių organizacijos: Raseinių rajono švietimo centras, Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centras, Raseinių Trečiojo amžiaus universitetas, Raseinių Jono Žemaičio gimnazija, vyko kviestinis susitikimas su aktyviomis miesto moterimis. Kartu su Birute Vėsaite bei Agne Zuokiene susitikimuose lankėsi ir Raseinių savivaldybės tarybos narė Diana Kaupaitienė. Tuo tarpu Raseinių rajono švietimo centre visą dieną dirbo akcijos „Nedelsk“ gydytojų kolektyvas, nemokamai tikrinęs moteris dėl krūties vėžio. 

Ko gero, tikrai nedaug... Tiesiog žvarbų sausio 22 d. vakarą „Socdemių akademijos“ klausytojai turėjo puikią progą išklausyti dvi skirtingas ir labai įdomias paskaitas apie Europos elitus ir apie kanapių auginimo Lietuvoje peripetijas.
Profesorė Irmina Matonytė pristatė naują savo ir bendraautoriaus Vaido Morkevičiaus knygą „Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas“. Profesorė juokavo, kad diskusija mūsų klube – puiki generalinė repeticija prieš oficialų knygos pristatymą Lietuvos Respublikos Seime.

SU KUO VALGOMAS EUROPOS ELITAS?

Šių metų sausio22 d., trečiadienį, 18 val. LSDP Vilniaus skyriaus būstinėje (J.Basanavičiaus 16, Vilniuje) vyks „Socdemių akademijos“ renginys.
Svečiuose - profesorė IRMINA MATONYTĖ, kuri pristatys naują savo ir Vaido Morkevičiaus knygą „Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas“.
Knygos pagrindas – didelio tarptautinio mokslininkų kolektyvo 19-likoje Europos šalių vykdyto tyrimo „IntUne: Integruoti ar vieningi? Pilietybės paieškos vis artimesnėje Europoje“ – duomenų analizė ir interpretacija.

2014 metų sausio 6 dieną Prienų krašto muziejuje vyko literatūrinė popietė, skirta mūsų kraštiečio rašytojo V. Mykolaičio - Putino 121 - osioms gimimo metinėms paminėti. Prie gausaus kūrybos mylėtojų būrio prisijungė ir  LSDMS Prienų klubo narės su pirmininke Danute Mozūriene. Juk mes kiekvienas savo gyvenime esam kūrėjas... Popietę pradėjo Trijų Karalių eisena ir jų sveikinimo žodis susirinkusiems. Kiekvienas karalius įteikė ir po savo dovaną. Popietės metu V. Mykolaičio - Putino ir savo kūrybą skaitė  Julius Mykolaitis, Prienų krašto kūrėjų klubo GABIJA  prezidentė R. Zdanevičienė, nariai: A. Adamonienė -  buvusi rašytojo studentė, G. Dabrišius, I. Makauskienė, J. Montvila, S. Juršienė. Dainomis vakarą praskaidrino Šilavoto pagrindinės mokyklos mokytoja Lijana, gitarų akordais - "Revuonos" pagrindinės mokyklos mokiniai Žygimantas ir Kasparas. Kūrybos popietėje dalyvavo ir apie dvidešimt naujaūtiškių. Jie yra artimiausi kaimynai klasiko tėviškei Pilotiškėms, ir,  pasak seniūno A.Aliukevičiaus, įsikūnijusio į vieną iš Trijų Karalių, nuo ryto svečiavosi muziejuje, kepdami duonelę, skanaudami ją su lašinukais, ruošdamiesi naujų metų darbymečiui. Seniūnas linkėjo įsileisti į savo širdis ir Trijų Karalių teikiamas dovanas, ir gerumą, kuris lydėtų ištisus metus. Nuo Seimo nario A. Palionio sveikinimo žodį ir dovaną kūrėjams, kūrybos puoselėtojams ir mylėtojams perdavė jo padėjėja, Prienų krašto kūrėjų klubo GABIJA prezidentė, LSDMS Prienų klubo narė R. Zdanevičienė.

TOP