• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien15
Vakar297
Šią savaitę15
Šį mėnesį634
Viso948490

Dabar svetainėje 23 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Socdemių akademija kviečia į susitikimą-paskaitą „Moterys = vyrai? O gal ne?“

Lapkričio 12 d., antradienį, 18 val. LSDP Vilniaus skyriaus būstinėje (J.Basanavičiaus 16, Vilniuje) vyks „Socdemių akademijos“ renginys.

1957 metų Romos sutartimi pirmą kartą buvo įtvirtinti moterų ir vyrų lygių galimybių principai, tapę pamatine Europos Sąjungos vertybe. Ar praėjus daugiau nei pusei amžiau po jos pasirašymo galime teigti, kad Europos Sąjungoje ir Lietuvoje lyčių lygybė yra pasiekta? Kokiu būdu galime tai pamatuoti? Kas yra lyčių lygybės indeksas? Kuo jis skiriasi nuo kitų, lyčių aspektus analizuojančių statistinių instrumentų ir kodėl Europos lyčių lygybės instituto mokslininkai jį sukūrė? Ką šis indeksas atskleidžia apie vyrų ir moterų padėtį Europos Sąjungoje ir Lietuvoje? Kaip atrodome kitų valstybių kontekste?

Į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų padės atsakyti socialinių mokslų daktarė, vyriausioji Europos lyčių lygybės instituto analitikė Jolanta Reingardė.

Diskusija prie kavos ar arbatos puodelio. Diskusijos moderatorė – Margarita Jankauskaitė.

KVIEČIAME DALYVAUTI!

Numatoma renginio trukmė: 1,5 val.

Vietų skaičius pakankamas, bet būtų malonu, jeigu  informuosite apie savo dalyvavimą:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki lapkričio 8 d.

 

LSDMS pirmininkės pavaduotoja Auksė Kontrimienė, tel. 865292009

 

 

 

TOP