• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien102
Vakar129
Šią savaitę1025
Šį mėnesį6414
Viso914985

Dabar svetainėje 154 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Sveikata - mūsų turtas

Sveikatingumo metams besibaigiant LSDMS Prienų klubo moterys 2013.11.22 rinkosi į Prienų sporto areną. LSDMS Prienų klubo pirmininkė Danutė Mozūrienė pasveikino klubo moteris, palinkėjo trupučio laimės, ryškių žvaigždžių, kad gyvenimo kelias būtų šviesus ir be duobių, saulės karštos ir šiltų jausmų, paukščio sparnų, kad pakiltų kai sunku ir užmirštų vargus, kuriuos mato tik žmogus.

Sveikinimo žodius išsakė LSDJS Prienų skyriaus pirmininkas Aleksas Banišauskas. Į susirinkimą atvyko Kauno apskrities koordinatorės pavaduotoja Aušra Kazlauskienė, LSDJS Prienų skyriaus pirmininko pavaduotojas Mindaugas Rukas. Susirinkimo metu buvo patvirtintas papildytas LSDMS Prienų klubo reglamentas.

LSDMS Prienų klubo pirmininkės pavaduotoja Augenija Stoškuvienė kalbėjo apie narystę klube, aktyvią moterų veiklą.

LSDMS Prienų klubo pirmininkė Danutė Mozūrienė padėkojo moterims už dalyvavimą gerumo akcijose „Padovanok perskaitytą knygą“  ir „Padovanok šilumą“ jų padovanotas knygas ir numegztas kojines. Didelį knygų kiekį padovanojo LSDJS Prienų skyriaus pirmininko pavaduotojas Mindaugas Rukas. Į gerumo akciją „Padovanok perskaitytą knygą“ įsijungė ir LSDP Prienų skyriaus tarybos narys Henrikas Radvilavičius.

LSDMS Prienų klubo pirmininkė Danutė Mozūrienė dėkinga  Prienų lopšelio - darželio „Gintarėlis“ bendruomenei  ,Jiezno neįgaliųjų klubo pirmininkei Augenijai Toškuvienei,  nariams ir LSDMS Prienų klubo moterims, kad nelieka abejingų ir įsijungia į LSDMS Prienų klubo vykdomas gerumo akcijas.

Susirinkimo metu nutarta dalį knygų ir kojinių padovanoti Prienų socialinių paslaugų centrui, dalį  knygų Prienų senelių globos namų gyventojams. Kojines padovanoti Jiezno globos namų ugdytiniams.

Besibaigiant sveikatingumo metams Prienų klubo moterims gydomąją mankštą pravedė Kauno kolegijos studentės  Rugilė Zenkevičiūtė, Jolanta Tirevičiūtė, Edita Šlamašauskaitė ir jų dėstytoja Laura Bauman.

Taip pat šiame renginyje buvo pasveikintos gimtadienius švenčiančios moterys. Buvo aptarta tolimesnė LSDMS Prienų klubo moterų veikla.

LSDMS Prienų klubo pirmininkė Danutė Mozūrienė nuoširdžiai dėkoja renginio rėmėjams, LR Seimo nariui Andriui Palioniui, Vilmai ir Arūnui Vaidogams ir visoms moterims, kurios dalyvavo šiame renginyje, ir rengiamose gerumo akcijose.

Skleiskime gerumą vieni kitiems, kol dar neužversta gyvenimo knyga. (Juozas Palionis)                                                 

LSDJS ir LSDMS  klubo narė Aurelija Mozūraitė 

 

TOP