• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien71
Vakar157
Šią savaitę228
Šį mėnesį1949
Viso1098073

Dabar svetainėje 94 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Birutė Vėsaitė ir Agnė Zuokienė su projektu “Nedelsk” lankėsi Anykščiuose

Seimo narė Birutė Vėsaitė ir Agnė Zuokienė kartu su "Nedelsk" gydytojų komanda, tikrinančia ir konsultuojančia moteris dėl krūties vėžio, toliau lankosi Lietuvos regionuose. Šįkart susitikimai vyko Anykščiuose. Dienos pradžioje į Anykščių moters užimtumo ir informacijos centą atėjusios moterys domėjosi politinėmis aktualijomis, socialiniais, sveikatos klausimais. Daugeliui jų nerimą kelia sveikatos apsaugos sistemos problemos, su kuriomis tenka susidurti daugeliui žmonių. Birutė Vėsaitė teigė, jog Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis į šią sistemą stengiasi įnešti daug teigiamų pokyčių. Tam pritarė ir Agnė Zuokienė, pridūrusi, jog sveikatos apsauga yra labai sudėtinga sritis, kurioje iniciatyvų rezultatai kartais gali pasirodyti tik praėjus ne vieniems metams.

Iš Anykščių moters užimtumo ir informacijos centro Birutė Vėsaitė ir Agnė Zuokienė vyko į Anykščių Jono Biliūno gimnaziją, kurioje susitiko su gimnazijos mokinėmis. Susitikimo metu Seimo narė merginoms pasakojo apie moterų dalyvavimo visuomeninėje, politinėje veikloje svarbą, ragino merginas nepasiduoti išankstiniams stereotipams ir rinktis technines, informacinių technologijų sferos specialybes.

Dienos vizito metu socialdemokratės, lydimos Anykščių rajono savivaldybės mero pavaduotojo Donato Krikštaponio, lankėsi įmonėse "Anykščių šiluma" bei "Anykščių vandenys". Susitikimuose su darbuotojų kolektyvais, Birutė Vėsaitė kalbėjo apie euro įvedimą, aptarė situaciją, kuri susidarė lenkų tautinės mažumos dominuojamuose regionuose, paneigė naujienas dėl automobilių mokesčio įvedimo. Agnė Zuokienė ragino aktyviau rūpintis savo sveikata ir nuolat tikrintis dėl vėžio susirgimų rizikos.

Vėliau vyko susitikimas su Anykščių rajono neįgaliųjų draugijos darbuotojomis bei narėmis, taip pat su iniciatyviomis miesto moterimis – įmonių, įstaigų vadovėmis, aktyviomis visuomeninkėmis. Dienos vizito pabaigoje Birutė Vėsaitė ir Agnė Zuokienė susitiko su Anykščių rajono skyriaus socialdemokratėmis. LSDMS pirmininkė Birutė Vėsaitė džiaugėsi moterų sąjungos Anykščių skyriaus ir jo pirmininkės Virginijos Ros veikla, diskutavo apie artėjančius LR Prezidento ir Europos Parlamento rinkimus bei ragino juose aktyviai dalyvauti.

 

 

 

TOP