• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien37
Vakar77
Šią savaitę37
Šį mėnesį3937
Viso1078286

Dabar svetainėje 232 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Su projektu "Nedelsk" - Žemaitijos sotinėje

Vasario 26 dieną Seimo narė Birutė Vėsaitė bei akcijos „Nedelsk" iniciatorė Agnė Zuokienė vyko į Žemaitijos sostinę – Telšius. Dienos pradžioje jos apsilankė Varniuose, kur susitiko su miestelio seniūnu Rolandu Bružu. Susitikimo metu diskutuota aktualiais vietos savivaldos klausimais, dėl tiesioginių savivaldybių merų rinkimų iniciatyvos. Kartu su seniūnu Birutė Vėsaitė ir Agnė Zuokienė taip pat lankėsi Telšių regioniniame profesinio mokymo centre Varniuose. Tuo pat metu visą dieną - iš pradžių Varniuose, o vėliau ir Telšiuose - moteris dėl krūties vėžio tikrino „Nedelsk" gydytojų komanda.

Telšių rajono savivaldybėje vyko susitikimas su meru Vytautu Kleiva, supažindinusiu su svarbiausiomis rajono aktualijomis, įgyvendinamais projektais bei bendromis tendencijomis. „Telšių miestas tikrai pasikeitė į gerąja pusę. Galbūt telšiškiai prie to jau priprato ir nebepastebi, tačiau rečiau mieste besilankantys žmonės tikrai gali matyti didelį progresą – išgražėjusį miesto centrą, sutvarkytas gatves. Miesto valdžia juda teisinga linkme",- sakė Seimo narė Birutė Vėsaitė. Rajono meras teigė, jog valdančioji savivaldybės tarybos koalicija stengiasi vieningai dirbti, spręsdama kylančias problemas, ir vystyti rajoną kaip turizmo, verslo ir investicijų centrą.

Birutė Vėsaitė taip pat lankėsi Telšių apskrities verslo inkubatoriuje, kuriame susitiko su siuvimo, santechnikos, informacinių technologijų įmonių vadovais bei darbuotojais. Seimo narė išklausė smulkųjų verslininkų pastabas ir patarė jiems nebijoti ieškoti augimo galimybių, plečiant savo veiklą į kitus regionus bei užsienio rinkas, ieškant nišinių sričių.

Savivaldybės įmonėje „Telšių vandenys" Birutė Vėsaitė užtikrino, jog socialdemokratai tikrai neleis įstatymų pataisų ar bet kokių kitų iniciatyvų, siekiant privatizuoti komunalinių paslaugų sektorių. Tai, pasak Seimo narės, vartotojams dažnai atneša ne pačią didžiausią naudą. Po šių susitikimų Telšių rajono savivaldybės Baltojoje salėje vyko diskusija su aktyviomis miesto moterimis, kurioje buvo iškelta daug aktualių politinių, ekonominių, socialinių klausimų.

Birutė Vėsaitė bei Agnė Zuokienė taip pat dalyvavo susitikime su Telšių rajono socialdemokračių moterų klubu. Seimo narė džiaugėsi atsikūrusia klubo veikla, ragino moteris ir toliau aktyviai dalyvauti visuomeninėje, politinėje rajono veikloje.

 

 

 

TOP