• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien77
Vakar157
Šią savaitę234
Šį mėnesį1955
Viso1098079

Dabar svetainėje 164 svečiai ir narių nėra„Socdemių akademija“ kviečia į dviejų dalių susitikimą-paskaitą

. Kategorija: Kvietimas

SU KUO VALGOMAS EUROPOS ELITAS?

Šių metų sausio22 d., trečiadienį, 18 val. LSDP Vilniaus skyriaus būstinėje (J.Basanavičiaus 16, Vilniuje) vyks „Socdemių akademijos“ renginys.
Svečiuose - profesorė IRMINA MATONYTĖ, kuri pristatys naują savo ir Vaido Morkevičiaus knygą „Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas“.
Knygos pagrindas – didelio tarptautinio mokslininkų kolektyvo 19-likoje Europos šalių vykdyto tyrimo „IntUne: Integruoti ar vieningi? Pilietybės paieškos vis artimesnėje Europoje“ – duomenų analizė ir interpretacija.

Knygoje įtikinamai demonstruojama, kad ES valstybių narių elitai „negieda viena gaida“,o atsiskleidžia kaip „polifonine melodija“. Gauti rezultatai patvirtina, kad Europos Sąjungos fenomenas slypi įvairovėje: veikėjų, vizijų, tapatybių, teisinių normų, pragmatinių išskaičiavimų ir idealistinių lūkesčių. Knygoje kaip per judinamą kaleidoskopą parodomos vis naujos teorinių ir empirinių detalių konfigūracijos, susijusios su šiuolaikine tapatybių ir elitų analize, su Europos Sąjungos plėtros ir valdysenos problemomis.
Irmina Matonytė – Dr., Lietuvos socialinių tyrimo centro (LSTC) vyriausioji mokslo darbuotoja, profesorė, Lietuvos politologų asociacijos vice-prezidentė.
II susitikimo dalyje – siurprizas
„Pasėjau kanapę ant marių krantelio, oi vija kanapija, ant marių krantelio...“
Kanapių augintojas ir jos produkcijos propaguotojas ANDRIUS OSADČIS sugriaus dešimtis mitų, trukdančių nuo senų senovės Lietuvoje auginamam ir puoselėjam augalui užimti deramą poziciją ne tik lietuviškoje virtuvėje, bet ir mūsų šalies pramonėje. Turėsite galimybę ne tik pačiupinėti, bet ir paragauti...
Diskusija prie kavos ar arbatos puodelio. Diskusijos moderatorė – Margarita Jankauskaitė.
KVIEČIAME DALYVAUTI!
Numatoma renginio trukmė: 2,5 val. Po renginio galėsite įsigyti pristatytą knygą.
Vietų skaičius pakankamas, bet būtų malonu, jeigu  informuosite apie savo dalyvavimą:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. IKI sausio 18 d.
LSDMS pirmininkės pavaduotoja Auksė Kontrimienė, tel. 865292009


 

 

 

TOP