• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien73
Vakar157
Šią savaitę230
Šį mėnesį1951
Viso1098075

Dabar svetainėje 108 svečiai ir narių nėraKviečiame visus Seimo narius balsuoti už Pagalbinio apvaisinimo įstatymo projektą

. Kategorija: Kvietimas

Lietuvos socialdemokračių moterų sąjunga remia 17 organizacijų, atstovaujančių nevaisingų pacientų interesus, prašymą ir kviečia visus Seimo narius pritarti Lietuvos Respublikos Pagalbinio apvaisinimo įstatymo XIP-2502(5) projektui su pataisomis, kurioms pritarė Seime plenarinio posėdžio metu svarstymo stadijoje.

Mūsų valstybėje demografinė situacija blogėja, visuomenė sensta, todėl turime realiais darbais gerinti padėtį. Negalinčiom susilaukti vaikų šeimoms labai padėtume priimdami LR Pagalbinio apvaisinimo įstatymą. Tai leistų taikyti modernius gydymo metodus, taikyti prenatalinę diagnostiką, o svarbiausia – šios paslaugos būtų kompensuojamos PSD fondo lėšomis. Iki šiol ši procedūra buvo atliekama, tačiau tai šeimos galėdavo padaryti tik už savo lėšas, todėl tai neprieinama mažesnes pajamas gaunančioms šeimoms.

Kviečiame visus Seimo narius balsuoti už šio įstatymo projektą ir taip prisidėti, kad gimę sveiki vaikai, mylinčių tėvelių šeimose galėtų kurti pažangią, modernią ir klestinčią Lietuvą.

Vadovaukimės sąžine, atjauta, o ne retrogradinių pažiūrų kai kurių dešiniųjų lobistų formuojama nuomone. Negyvenkime praeitimi, remkimės mokslo pažanga, naujausiomis mokslo technologijomis.

Lietuvos socialdemokračių moterų sąjunga

 

 

 

Save

Save

TOP