• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien120
Vakar73
Šią savaitę193
Šį mėnesį2193
Viso1095180

Dabar svetainėje 28 svečiai ir narių nėraAtmerk akis – smurtas gali būti visai šalia

. Kategorija: Kvietimas

„Socdemių akademija“ kviečia į susitikimą-paskaitą „Atmerk akis – smurtas gali būti visai šalia“. Šių metų spalio 23 d., trečiadienį, 19.00 val.LSDP Vilniaus skyriaus būstinėje (J.Basanavičiaus 16, Vilniuje) vyks „Socdemių akademijos“ renginys.
Lektorė – Laima Vaigė, Mykolo Romerio Universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės instituto dėstytoja Dalyvauja Nijolė Dirsienė,Vilniaus miesto krizių centro direktorė Smurtas artimoje aplinkoje: faktai, mitai, ir teisė(s).

Ar moterys „pačios išprovokuoja savo zyzimu“, „tikri vyrai – neverkia“, o „vaikas – dar ne žmogus“? Ar smurto auka pati kalta, nes tiesiog niekada nepabando išeiti? O gal dėl visko kaltas alkoholis? Kas apskritai nori galvoti apie jas – „aukas“, kai jau mokykloje išmokstama, kad būti „auka“ reiškia beveik nebūti, o smurtas ir patyčios – (tariamai) stipriųjų įrankiai...
Paskaitoje bus apžvelgti populiariausi mitai ir faktai, susiję su smurtu artimoje aplinkoje. Kalbama apie apsaugą, prevenciją ir teises – visų šalių, susijusių su smurtu artimoje aplinkoje. Aptarta, kas ir kodėl bijo 2011 m. Europos Tarybos Konvencijos dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir šalinimo.

Idėjos ir pasiūlymai, kaip Vilniaus socialdemokratės galėtų bendradarbiauti su Vilniaus krizių centru ir padėti smurtą patyrusioms moterims.

Diskusija prie kavos ar arbatos puodelio.
KVIEČIAME DALYVAUTI!
Numatoma renginio trukmė: 1,5 val.
Vietų skaičius pakankamas, bet būtų malonu, jeigu  informuosite apie savo dalyvavimą:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki spalio 21 d.

LSDMS pirmininkės pavaduotoja Auksė Kontrimienė, tel. 8 652 92009

 

 

 

 

TOP