• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien90
Vakar260
Šią savaitę350
Šį mėnesį5036
Viso1053745

Dabar svetainėje 15 svečių ir narių nėraRenginiai ir naujienos

LSDMS Kauno apskrities moterys pasitikėjimą išreiškė buvusiai koordinatorei Liucijai Patinskienei

 Šių metų kovo 27 d. LSDMS Kauno apskrities moterys rinkosi Prienuose aptarti nuveiktų ir suplanuoti būsimus darbus. Maloniai visas ir vėl nustebino LR Seimo nario Andriaus Palionio ir jo padėjėjo Arūno Vaidogo paruoštas siurprizas – raudonos rožės kiekvienai iš susirinkusiųjų bei nuoširdūs pasveikinimai LSDMS Prienų klubo dešimtmečio proga.

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre įstaigos direktorė Aurelija Urbonienė papasakojo apie įkūrimą, veiklą ir pasidalino ateities vizijomis. Moterys galėjo pasigrožėti ir pasidžiaugti šio kolektyvo nuveiktais darbais, apžiūrėti patalpas.

http://lsdp.lt/images/LSDMS/Birzu_LSDMS_ataskaitine__1_.JPGSusitikimo metu buvo nutarta, kad LSDMS Kauno apskrities koordinatorės pareigas toliau vykdys Liucija Patinskienė (LSDMS Birštono klubas), o jos pavaduotojos pareigas – Aušra Kazlauskienė (LSDMS Prienų klubas). Aptarus ir patvirtinus veiklos planą, moterys dar diskutavo ivairiais klausimais prie kavos puodelio. Jaukia aplinką ir gardžias vaišes dovanojo Juozo Palionio labdaros ir paramos fondas.

 
Aušra Kazlauskienė

LSDMS Kauno apskrities koordinatorės pavaduotoja

 

 

 

TOP