• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien49
Vakar59
Šią savaitę224
Šį mėnesį2465
Viso1092351

Dabar svetainėje 215 svečių ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Panevėžio LSDMS apskrities konferencijoje jau planuojami nauji darbai

https://lh4.googleusercontent.com/-kz6IUkIFSMc/Uk_rmuiKCKI/AAAAAAAABTY/P7YFb03G5n4/s640/Panevezio_konferencija__2_.JPGTrečiadienio vakarą į Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Panevėžio apskrities konferenciją susirinko beveik visos Aukštaitijos moterys ir garbios viešnios iš sostinės. Konferencijoje dalyvavo atstovės iš: Panevėžio miesto - Rima Kulbačiauskienė ir Dalia Gedgaudienė, Panevėžio rajono - Jūratė Januškienė ir Virginija Basijokienė, Rokiškio rajono - Dainora Mineikienė ir Danguolė Kondratavičienė, Kupiškio - Vitalija Šabrinskienėir Gindrutė Kliukinė, Pasvalio - Stasė Pušinienė ir Marytė Staniulienė. Taip pat vilnietės viešnios Seimo narė Giedrė Purvaneckienė su padėjėja Vida Martišiene.

Susirinkimo pradžioje, skyrių pirmininkės trumpai pristatė savo atstovaujamų moterų klubų veiklos ataskaitas. Vėliau įvyko koordinatorės ir pavaduotojos rinkimai, koordinatore išrinkta Lina Rasikevičienė, o pavaduotoja - Sigita Baranovskienė iš Rokiškio.

Dr. Giedrė Purvaneckienė pasveikino, antrai kadencijai išrinktą rajono koordinatorę, jos pavaduotoją bei visas moterų klubų dalyves. Savo kalboje Seimo narė priminė, kad reikia aktyviai siekti lygių moterų ir vyrų teisių bei galimybių įgyvendinimo visuomenėje, šeimoje, politikoje, kultūroje ir ekonomikoje, siekti lyčių balanso LSDP veikloje, organizacinėse struktūrose bei rinkimų sąrašuose.

Seimo narė pristatė pasiūlymą pasirašyti – „Europos Tarybos Konvenciją dėl smurto prieš moteris ir smurto šeimoje prevencijos ir kovos su juo“.

Susirinkimo pabaigoje klausėme gitaros skambėjimo ir Elenos Freder, savos kūrybos dainų apie meilę, rudenį ir lietų, o mūsų širdys jau laukia kažkur užkliuvusio pavasario...

Vida Martišienė

 

 

 

TOP