• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien46
Vakar77
Šią savaitę46
Šį mėnesį3946
Viso1078295

Dabar svetainėje 286 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Ataskaitinis-rinkiminis Vilkaviškio skyriaus LSDMS susirinkimas

Visuotinė altruizmo idėja šiuo laikmečiu, ypač aktuali sąmoningoje, pilietiškoje visuomenėje. Vilkaviškio skyriaus LSDMS socialdemokratės visapusiškai palaikydamos ir pritardamos šiai veiklai, aktyviai dirba, moko ir mokosi pačios, skleisdamos pažangias ir šviesias socialdemokratiškas idėjas visuomenėje.

Šių metų kovo mėnesio 21 dieną Vilkaviškio skyriaus LSDMS bičiulės susirinko į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą. Susirinkimo tikslas išsirinkti naują moterų klubo pirmininkę, pavaduotoją, sekretorę; taip pat klubo tarybą.

Moterų klubo pirmininkė Aida Daukienė pristatė ataskaitą apie per pusantrų metų nuveiktus klubo darbus.

Klubo narės teigiamai įvertino pirmininkės ir visų bičiulių veiklos rezultatus, vykdytas akcijas, todėl vienbalsiai prabalsavo už Aidos Daukienės kandidatūrą į pirmininkės pareigas.

Po atviro balsavimo moterų klubo pirmininke išrinkta Aida Daukienė, pavaduotoja – Snieguolė Šumakarienė ir sekretore - Mavliuda Melibajeva. Aktyviai diskutuodamos bičiulės priėmė sprendimą išsirinkti moterų klubo tarybą. Vienbalsiai prabalsavome už penkių asmenų tarybą.

Moterų klubo susirinkimo eigoje aptarėme svarbius, rūpimus klausimus, numatėme veiklos gaires ir patvirtinome klubo veiklos planą.

Priėmėme sprendimą dėl akcijų tęstinumo, kuruojant ir bendradarbiaujant su Kybartų internatinės mokyklos „Rasa“ auklėtiniais bei Gudkaimio senelių globos namų gyventojais.

Džiaugiamės gausėjančiomis moterų klubo bičiulių gretomis - jos pasipildė trimis narėmis.

Išrinkome dvi delegates į Lietuvos LSDMS konferenciją, kuri vyks 2013 metų balandžio mėn. 12-14 dienomis Palangoje. Vilkaviškio skyriaus moterų klubą konferencijoje atstovaus klubo pirmininkė Aida Daukienė ir klubo sekretorė Mavliuda Melibajeva. Linkime joms sėkmės.

Viltingai ir nuoširdžiai palinkėjome viena kitai bičiuliško, kūrybingo ir naudingo darbo moterų klube.

LSDMS Vilkaviškio raj. klubo informacija

 

 

 

TOP