• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien45
Vakar77
Šią savaitę45
Šį mėnesį3945
Viso1078294

Dabar svetainėje 276 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Seimo narė Birutė Vėsaitė lankėsi Mažeikiuose

Pirmadienį Seimo narė Birutė Vėsaitė lankėsi Mažeikiuose. Susitikime su Mažeikių rajono savivaldybės vadovais buvo aptartos savivaldybės problemos, tarp kurių svarbiausia yra biudžeto surinkimo problema. Kaip teigė meras Antanas Tenys, savivaldybė visais būdais stengiasi subalansuoti savo biudžetą ir negyventi skolon. Savivaldybės atstovai taip pat kalbėjo apie investicijų pritraukimą, diskutavo dėl tiesioginių mero rinkimų .
Po apsilankymo savivaldybėje Seimo narė vyko susitikti su Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos (LSDMS) Mažeikių klubu bei Trečiojo amžiaus universiteto studentais. Su moterų klubo narėmis buvo aptarta LSDMS veikla, artėjantys rinkimai bei bendra šalies politinė situacija. Seimo narė klubo moterims trumpai pristatė Seimo laikinosios energetikos komisijos vykdomą tyrimą.

Į Trečiojo amžiaus universiteto auditoriją susirinko gausus būrys studentų. Birutė Vėsaitė jiems teigė, jog žmonės neturėtų bijoti euro įvedimo, kuris valstybei atneš tiesioginės finansinės naudos, o tai leis galvoti ir apie mažiausių pensijų didinimą. Ji taip pat ragino nepasiduoti referendumo už žemės nepardavimą užsieniečiams agitacijai ir netikėti tuo, ką sako politiškai suinteresuoti jo organizatoriai. „Niekas Lietuvos žemės neišsiveš ir neišgrobstys. Jei pažeistume stojimo sutartį, mums ES sustabdytų tiesioginių išmokų mokėjimą, dėl ko žemės ūkio sektorius patirtų milžiniškų nuostolių.“ -, teigė Seimo narė.
Dienos pabaigoje vyko atviras LSDP Mažeikių skyriaus tarybos posėdis, kuriame daugiausiai kalbėta apie artėjančius LR Prezidento bei Europos Parlamento rinkimus, taip pat savivaldybei aktualius klausimus: verslo investicijas, biudžeto surinkimą, viešųjų pirkimų procedūras.

 

 

 

TOP