• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien40
Vakar77
Šią savaitę40
Šį mėnesį3940
Viso1078289

Dabar svetainėje 248 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

„Gongo garse atrask save“

2014.kovo šeštos dienos vakarą į Prienų sporto areną  rinkosi LSDMS Prienų klubo moterys, pabendrauti, pabūti su savimi. Renginio vedėjai vaistininkas –žolininkas Marius Lasinskas ir  muzikė Monika Lasinskienė pristatė savo programą. “Gongo garse atrask save“. Terapijos seanso metu buvo naudojami archajiniai instrumentai, skambantys tibetietiški dubenėliai,lietuviškos kanklės, „vėjo varpelis“, šamaniškas instrumentas“lietutis“, instrumentas „svajonių jūra“,gitara. Pagrindinis instrumentas gongas. Moterys kurios norėjo, buvo daromas masažas gongo garsu. Seanso pabaigoje sudainavome visiems gerai žinomą dainą „Gintaras“ kompozitorius Kulikauskas.

Monika ir Marius sveikino moteris su  artėjančia švente, paskaitė ,ką moteris reiškia  gyvenime. Citata : "Moteris meilės ir taikos grūdus vyro,vaikų ir visų,kurie jos klausosi,turi sėti.Tai jos darbas, jos funkcija.Nesvarbu ar ji namų šeimininkė,ar prezidentė,tačiau būtent tai yra jos stiprybė. Todėl moteris gali kovoti už meilę,taiką ir laisvę,bet kenksminga jai užkariavimo ir valdžios kovose dalyvauti. Tada ji silpsta ir serga. Moteriai dvasiniu gyvenimu ir vertybėmis rūpintis priklauso tiek šeimoje ,tiek aplinkoje.Tai jos stiprybė,nes šitaip ji išminčiai ,ateinančiai iš meilės,atsiveria,todėl tampa lobiu visiems,kurie šalia gyvena." (Astreja; Antropoteosofija žmogaus suvokiama išmintis 3 tomas, 237psl)
 
Vaistininkas – žolininkas Marius Lašinskas pristatė žolelių arbatos reikšmę. Kaip elgiamės būdami pavargę ar liūdni, einame pasivaikščioti į mišką, ežerų pakrantėmis, ganome debesis nugriuvę į pievą.Tikime: gyvososios  gamtos skleidžiama energija pagerins mūsų savijautą. Taip ir atsitinka.Tačiau iš gamtos galime gauti kur kas daugiau, ji lyg gimtoji placenta, pasiruošusi mus saugoti ir gydyti visą gyvenimą. Ir medžiai, ir maži augalėliai turi įvairių gydomųjų galių.
Marius papasakojo, kaip vartoti arbatas.Ateičiai kvietė išeiti į gamtą išmokti aplink augančių augalų, suprasti jų gydomąsias savybes.  Gongo garso terapija teigiamai  veikia sveikatą, nuramina mintis,atsikėlęs žmogus jaučiasi gerai pailsėjęs. 
LSDMS Prienų klubo moteris su artėjančia moters diena sveikino LR Seimo narys Andrius Palionis ir Arūnas Vaidogas.
LSDMS Prienų klubo moteris sveikino ir pirmininkė Danutė Mozūrienė. Palinkėjo moterims ir toliau išlikti energingomis, aktyviomis politikėmis, mylinčiomis mamomis, kūrybingomis ir visada atrasti laiko sau, nuraminti sielą ir saugoti sveikatą, nes šie metai minimi kaip šeimos sveikatos metai.
LSDMS klubo pirmininkė Danutė dėkoja už     nuoširdų bendradarbiavimą, gerą žodį, pagalbą ir paramą organizuojant LSDMS Prienų klubo renginius LR seimo nariui Andriui Palioniui ir Vilmai ir Arūnui Vaidogams.

LSDJS ir LSDMS  Aurelija Mozūraitė

Daugiau nuotraukų rasite čia.

 

 

TOP