• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien76
Vakar157
Šią savaitę233
Šį mėnesį1954
Viso1098078

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėraLSDMS išsirinko naują lyderę

Palangoje pasitikti pavasarį ir permainas į seminarą-konferenciją susirinko moterys socialdemokratės iš visos Lietuvos.

„LSDMS sąjungai teko vadovauti daugiau kaip 20 metų. Per šiuos metus Lietuva tapo kitokia. Gal ne tokia apie kurią prieš du dešimtmečius svajojome, bet vistiek pažangesnė, šviesesnė ir demokratiškesnė. Ir tokia ji tapo ne be socialdemokratų lyderystės. Gal kruopelytę pažangos į šį Lietuvos nueitą kelią įnešė ir moterų sąjunga. Per šį laikotarpį užaugo ir nauja politikų karta, kuri sėkmingai gali perimti socialdemokračių moterų sąjungos vairą“ – LSDMS pasiruošimą permainoms, patvirtino ir ilgametė pirmininkė Birutė Vėsaitė.

 

Į LSDMS pirmininkes kandidatavo dvi kandidatės: Orinta Leiputė ir Vilma Vaitiekūnaitė, didele balsų persvara nugalėjo ir Lietuvos moterų socialdemokračių pirmininke tapo O. Leiputė. „Džiaugiuosi, kad kai kasmet susitinkame LSDMS konferencijoje įrodome, kad mūsų solidarumas, žingeidumas ir motyvacija keisti Lietuvos politikos veidą stiprėja. Kiekvienas susitikimas – naujų idėjų darbų ir galimybių pradžia“ – sako naujoji LSDMS lyderė O. Leiputė.

 

Pasikeitimai vyko ir koordinaciniame lygmenyje - Kauno apskrities koordinatore išrinkta Alina Jackūnienė ir Utenos - Vita Stasiulionienė. LSDMS pirmininkės pavaduotojomis tapo Birutė Vėsaitė, Auksė Kontrimienė, Indrė Kižienė, Vilma Bartašienė, Milda Petrauskienė ir jaunimo atstovė Modesta Petrauskaitė. Iždininke išrinkta - Kristina Parachomikienė, atsakingąja koordinatore patvirtinta Aurelija Lankelienė, viešųjų ryšių atstove - Jolanta Grigorjevienė.

 

Konferencijoje išklausyti ne tik naudingi bei įdomūs seminarai, išsirinkta nauja lyderė, vadovaujanti komanda, bet ir patvirtinti nauji įstatai, delegatės supažindintos su darbo grupės parengtais pasiūlymais statutui dėl LSDP vadovaujančių organų, pateiktos kandidatūros į jas, sudarytos ir patvirtintos 4 darbo grupės pagal regionus.

 

LSDMS keičiasi ne tik sudėtimi, bet ir savo esme – socialdemokračių laukia nauji iššūkiai, mes, moterys, jau nesame politikoje fenomenas, bet išlaikyti savąsias pozicijas, aukštą kompetencijos lygį, lyderystę konkurencingoje politikos arenoje, išties nelengva. Tam neužtenka vien būti. Reikia veikti. Tą Lietuvos socialdemokratės ir darys kartu su naująja lydere Orinta Leipute.

  

LSDMS Viešųjų ryšių atstovė J. Grigorjevienė

TOP