• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien66
Vakar157
Šią savaitę223
Šį mėnesį1944
Viso1098068

Dabar svetainėje 60 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Juodasis Penktadienis / Black Friday

Juodasis Penktadienis/Black Friday: Penktadienį renkamės prie Lenkijos ambasados Vilniuje palaikyti Lenkijos moterų pasipriešinimą prieš abortų visišką uždraudimą.

Atsiliepdamos į Lenkijos aktyvisčių kvietimą solidarizuotis pasipriešinimui dėl dar vieno abortų draudimo, kuris gali būti priimtas šią savaitę, organizuojame protestą prie Lenkijos ambasados. Lietuvoje, pavasario sesijoje, gali būti inicijuojamas analogiškas draudimas, todėl kaip niekada turime susitelkti, parodyti palaikymą kaimynėms bei duoti signalą, jog nesitaikstysime su pažeminimu ir moterų suredukavimu iki reprodukcinės funkcijos.

Kovo 23 dieną Lenkijos parlamente vyks balsavimas dėl visiško abortų draudimo.

Lenkijoje abortas jau dabar yra nelegalus su trimis mažomis išimtimis. Kai tai yra nusikaltimo pasekmė (išprievartavimas arba incestas), kai abortas kelia grėsmę moters sveikatai ir gyvybei arba kai vaisius yra nepataisomai sužalotas. Tačiau tokia vadinamoji "sąžinės išlyga", kuri yra pagrįsta asmenų religiniais įsitikinimais, viršija profesinę medikų pareigą padėti žmogui.

Išsitraukime plakatus, kurie dulka už spintų, nes mes ir vėl turime nuobodžiai kartoti, jog nėštumo nutraukimas PRIVALO būti atliekamas profesionaliai, turi būti prieinamas VISOMS moterims, todėl valstybės pareiga turi būti tai užtikrinti.

TOP