• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien69
Vakar157
Šią savaitę226
Šį mėnesį1947
Viso1098071

Dabar svetainėje 80 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Pirmasis LSDMS tarybos pasitarimas

Rugpjūčio 26 d. įvyko pirmasis Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos tarybos pasitarimas Tauragėje. Susirinkusias socialdemokrates pasveikino LSDP Tauragės skyriaus pirmininkas Pranas Petrošius ir LSDP atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas.  Sąjungos  pirmininkė Orinta Leiputė pristatė Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos įstatų pakeitimus, aptarė LSDMS tarybos ir klubų veiklos planus, kalbėta apie sritis,  kurias kuruos pirmininkės pavaduotojos. Iki vakaro besitęsusiame renginyje  diskusijos vyko ir  dėl LSDP ir LVŽS sutarties, darbo Lietuvos Respublikos Seime ir savivaldybėse bei aptartos kitos politinės aktualijos. Pasitarime dalyvavo Seimo narės Irena Šiaulienė ir Rimantė Šalaševičiūtė.  Margarita Jankauskaitė pristatė nevyriausybinių organizacijų sektoriaus įvardijamas problemas ir sprendimo būdus moterų lygių galimybių užtikrinimo srityje.

Bičiulės Rita Grigalienė ir Indrė Kizienė pasidalino Vokietijos bičiulių patirtimi dirbant rinkimuose. Pranešėjos savo pranešime akcentavo, kad norint efektyviai organizuoti rinkiminę kampaniją būtina stiprinti komunikaciją. Pažintinio vizito metu buvo naudinga sužinoti ne tik SPD rinkiminės kampanijos ypatumus, bet ir kitų šalių partinę patirtį, tendencijas, požiūrį.
LSDMS tarybos ir  klubų narės nusiteikusios aktyviai dirbti, kviesti moteris  dalyvauti politiniame gyvenime ir tapti LSDMS  klubų narėmis pilietiškai ir solidariai veiklai už moterų ir vaikų teises bei lygias galimybes.
             Po pasitarimo  vyko kultūrinė - pažintinė veikla už kurią esam dėkingos bičiulėms Editai Gaižauskienei ir Armandai Gaižauskaitei.

TOP