• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien99
Vakar129
Šią savaitę1022
Šį mėnesį6411
Viso914982

Dabar svetainėje 139 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Socialdemokratės ne tik moko, bet ir mokosi

https://lh5.googleusercontent.com/-yI4YGU7ZffM/Uk_zyCZ5wQI/AAAAAAAABUg/2xVOmAHIr20/s337/vilkaviskio_lsdms_lanko_vaikus_3_.jpgJau treti metai kai Vilkaviškio rajono socialdemokračių moterų klubo (LSDMS) narės aplanko ir globoja Kybartų „Rasos“ specialiosios mokyklos auklėtinius.

Treji metai – tai jau besiklostanti graži tradicija kartu su vaikais dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose. Šį kartą socialdemokratės važiavo ne tik ne pamokyti vaikų, bet ir pasimokinti iš jų.

https://lh3.googleusercontent.com/-0VZyeKbG2N4/Uk_zyJ1TxWI/AAAAAAAABUc/rLJqSZ8-ziI/s700/vilkaviskio_lsdms_lanko_vaikus_1_.jpgSusitikimo pradžioje Kybartų „Rasos“ specialiosios mokyklos mokinės su LSDMS klubo narėmis užmaišė obuolių pyrago tešlą, ją papuošė ir įkepė. Viso darbo metu buvo dalijamasi receptukais, patirtimi kaip geriau ir gražiau papuošti kepinius ir pan.
 

Kol pyragas kepė mergaitės mokė socialdemokrates iš odos atraižų daryti sages. Tai nėra taip paprasta kaip atrodo, ilgai užtruko socialdemokratės kol visų rankdarbiai iš odos tapo meniški ir puošnūs.

https://lh3.googleusercontent.com/-udxNEQkxUXY/Uk_zyJqzodI/AAAAAAAABUk/UjYBOGr2k84/s700/vilkaviskio_lsdms_lanko_vaikus_2_.jpgPo darbų, moterys kartu su mokytojais, mokiniais ir direktore Lilija Žilinskiene susėdo išgerti arbatos, paragauti taip laukto pyrago. Socialdemokratės liko sužavėtos vaikų kruopštumu, kantrybe, nepaprastu grožio matymu. Valgydami skanų pyragą, socialdemokratės teiravosi apie mokyklos tolimesnę veiklą, vasaros planus, planavo kitą pasimatymo datą. Mokyklos direktorė parodė svečiams mokinių rankdarbius: iš popieriaus gamintas gulbes, lankstytas ir karpytas spalvotas gėles, veltus iš vilnos papuošalus. Atsisveikindamos mergaitės kartu su mokytoja padovanojo kiekvienai socialdemokratei po puošnią dovanėlę namams.


LSDMS Vilkaviškio raj. klubo informacija

 

 

 

TOP