• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien77
Vakar157
Šią savaitę234
Šį mėnesį1955
Viso1098079

Dabar svetainėje 162 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Rinkimų sėkmė priklauso nuo aktyvių moterų

Veiklios, aktyvios, besidominčios politinėmis, ekonominėmis aktualijomis bei dalyvaujančios įvairioje socialinėje veikloje socialdemokratės  rinkosi  į LSDMS Kauno klubų pasitarimą, kuriame aptarė: kaip formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į moterų dalyvavimą politikoje taip pat buvo aptarti savivaldybių, Europos Parlamento ir Prezidento rinkimai,  ką turime daryti, kad  Lietuvoje smurtas prieš moteris mažėtų bei kitos  vis dar aktualios problemos.
 “Moterims  politikoje žymiai sunkiau nei vyrams. Visgi, visoms siūlau išdrįsti ir aktyviai dalyvauti artėjančiose rinkimuose. Viskas mūsų pačių rankose, mes turime kuo daugiau užimti politinių postų ir taip pakeisti  suformuotus  stereotipus”,- sakė Birštono merė, skyriaus pirmininkė  Nijolė Dirginčienė.

Su moterų klubų narėmis aptardama LSDMS veiklą, artėjančius  rinkimus  bei bendrą  šalies politinę  situaciją LSDMS pirmininkė Orinta Leiputė  savo kalboje  akcentavo :" Reikia  raginti moteris dalyvauti rinkimuose, padėti  mobilizuoti rinkėjus, vystyti politinę moterų  savimonę, mokyti naujas kandidates ir partietes politinės komunikacijos. Nepamirškite naudotis pažangiomis informacinėmis komunikacinėmis technologijomis, kurios ypač padės pasiruošti  rinkiminės kampanijos metu. Rinkimų sėkmė priklauso nuo aktyvių moterų!"
Ne vienas mano, kad smurtas būna tik fizinis. Jis gali reikštis įvairiomis formomis ir prasideda kur kas anksčiau, nei išryškėja mėlynės. Siekdamas daryti poveiki, smurtaujantis asmuo naudoja įvairias galios ir kontrolės strategijas.
 "Daugelis patyrusių smurtą  moterų niekur nesikreipia pagalbos,  maždaug pusė jų nežino, net  kur kreiptis.  Kas trečia moteris dar nesuvokia smurtavimo kaip nusikaltimo,  bijo susidorojimo, pasmerkimo ir pažeminimo." - taip paskutinę pasitarimo dalį pradėjo LSDMS pirmininkės pavaduotoja Margarita Jankauskaitė.

TOP