• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien212
Vakar738
Šią savaitę950
Šį mėnesį7266
Viso751614

Dabar svetainėje 56 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Moterų klubas vasarą atranda naujų patirčių

https://lh3.googleusercontent.com/-jMhETUHdMk0/UlAF0eUVlcI/AAAAAAAABXM/B5AYV4xsBFQ/s337/543660_333598713376251_2024000572_n.jpgVasara visuomet siejasi su naujais potyriais, pramogomis, išvykomis. LSDP Jurbarko skyriaus Moterų klubas, vadovaujamas Vidos Rekešienės, šią vasarą praleido taip pat prasmingai.
 Bičiulė Danutė Repševičienė liepos 25 dieną organizavo Moterų klubo susitikimą su sveikatos specialiste Eugenija Kacvinskiene. Viešnia supažindino moteris su Folio gydymo metodu, papasakojo apie šio metodo istoriją, ateities perspektyvas.

Homeopatinių preparatų parinkimo būdą atrado vokiečių mokslininkas, medicinos daktaras Reinholdas Folis. Biologiškai aktyvūs organizmo taškai, kurių didžioji dalis yra plaštakose ir pėdose, skiriasi savo elektrinėmis savybėmis. Elektropunktūrinė diagnostika, paremta biologiškai aktyvių taškų savybe, leidžia keisti pasipriešinimą elektros srovei. Medikamentinis testavimas Folio metodu leidžia individualiai parinkti homeopatinį preparatą, maisto papildus, jų dozę, nustatyti  vartojimo trukmę. Folio metodu galima testuoti bet kurį medikamentą, maistą, kosmetiką, papuošalus. Juk kartais papuošalas ar netinkama kosmetika gali sukelti net ligą. Naudojant šį metodą sveikatos sutrikimai atrandami daug anksčiau, esant tik pradinei ligos stadijai.
 
Taigi, pabendravusios su Eugenija Moterų klubo narės ne tik susipažino su Folio gydymo metodu, bet ir daugiau sužinojo apie šiuolaikinę natūralią mediciną bei sveikatos problemas.
 
Naujų kultūrinių potyrių bei įspūdžių bičiulės įgijo rugpjūčio 17 dieną ekskursijoje po Druskininkų kraštą, aplankydamos Pilnų namų bendruomenę, Grūto parką, Merkinės piramidę, pasivaikščiodamos po Druskininkų miestą.
 
https://lh5.googleusercontent.com/-DXMB8LFmtXA/UlAF0cMbj6I/AAAAAAAABXQ/4DSAGK9kqIM/s640/2013-08-20_16.31.21_2_.jpgBičiulės Antaninos Tunaitienės iniciatyva Jurbarkų seniūnijos ūkininko Vidučio ir Ramutės Razmų ūkyje moterys viešėjo rugpjūčio 20 dieną. Vieno stambesnių rajono pieno ūkio savininkų ūkis iš tolo traukia akį ne tik pastatais, bet ir modernia technika. Ūkininkas V. Razma surengė moterims ekskursiją po savo ūkį ir nuoširdžiai, sodria žemaičių tarme papasakojo apie sunkią ūkinikavimo pradžią, turint 17 ha. iš tėvų paveldėtos žemės, iš pradžių apdirbamos tik rankiniu būdu, pasidalino per 17 metų įgyta darbo patirtimi, supažindino su ūkio plėtros planais Girdžiuose.
 
Lankydamiesi Vokietijos, Belgijos, Olandijos pieno ūkiuose Vidutis ir Ramutė Razmai įgyja daugiau žinių bei patirties. Pasak ūkininko, Lietuvos rinka per maža, per mažai vartotojų, o dėl eksporto rinkų vyksta kova tarp žemės ūkio produkcijos gamintojų bei perdirbėjų. Šiuo metu ūkininkas laiko 534 galvijus, 235 karves, 20 avių, turi galimybę nuolat didinti produkciją.
 
Moteris sužavėjo V. Razmos pomėgis auginti egzotinius paukščius, stručius, kurie, pasak ūkininko, suteikia ūkiui įvairovės. Šie paukščiai nereikalauja ypatingo dėmesio, sulesa visai nedaug, minta grūdais, kombinuotais pašarais ir žole. Pora laikomų ūkininko arklių taip pat skirti ne darbui, o pramogai, su jais smagu žiemą rogėmis pasivažinėti. Paviešėjusios ūkininkų Vidučio ir Ramutės Razmų sodyboje Moterų klubo narės ne tik geriau susipažino su šiuolaikiniu moderniu ūkiu, bet ir pabendravo su paprastais, nuoširdžiais žmonėmis, gebančiais suprasti bei padėti.
 
Renata Matuzienė

 

 

 

TOP