LSDMS pirmininkės Birutės Vėsaitės susitikimas su LSDMS Kėdainių klubu (1 nuotrauka) bei LSDMS Biržų klubu (2 nuotrauka).
| Šiandien | 66 |
| Vakar | 405 |
| Šią savaitę | 1245 |
| Šį mėnesį | 7005 |
| Viso | 1324966 |
Dabar svetainėje 39 svečiai ir narių nėra
Liepos 15 d. vyko LSDMS Kelmės ir Šiaulių rajono moterų klubų susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narės Orinta Leiputė, Alma Monkauskaitė, Irena Šiaulienė, Giedrė Purvaneckienė ir Rimantė Šalaševičiūtė.
LSDMS Šiaulių apskrities koordinatorė Irena Sirusienė trumpai aptarė klubų planus bei nuveiktus darbus, pristatė kandidatę į Lietuvos Respublikos Seimą Almą Monkauskaitę, aptarti artėjantys Seimo rinkimai, politinės aktualijos.
Susirinkusios klubų moteris turėjo galimybę pasikalbėti su Seimo narėmis, pasiklausyti paskaitos „Geri santykiai ir harmoningas bendravimas“ vedamos lektoriaus Vygando Pikčiūno, paragauti pono Juozo žuvienės bei nuotaikingo Užvenčio vyrų kvarteto koncerto.
Renginio dalyvės sutarė, kad rinkimų metu labai svarbu vieningai palaikyti iškeltus LSDP kandidatus ir kad rinkimų sėkmė priklauso nuo kiekvieno partijos nario aktyvumo, pasiryžimo dirbti bendram tikslui.
Daugiau nuotraukų rasite čia.
Kupiškio socialdemokračių Moterų klubo atstovės dalyvavo LR Seime vykusiame Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos išplėstiniame Tarybos posėdyje.
Susirinkusios socialdemokratės iš visų Lietuvos regionų aktyviai diskutavo, kokias nuostatas pasiūlyti į LSDP rinkimų programos dalį „Moterys“. Pagrindinė socialdemokračių nuostata išlieka tvirta - socialdemokratės netoleruoja moterų diskriminacijos.
Savo įžvalgas išsakė LR Seimo nariai Birutė Vėsaitė, Algirdas Sysas, Marija Aušrinė Pavilionienė, Giedrė Purvaneckienė.
Kupiškio socialdemokračių moterų klubui posėdyje atstovavusios Vilma Mažeikienė, Vitalija Šabrinskienė, Stanislava Lapinskienė ir Gindrutė Kliukienė tarėsi, kaip galėtų įgyvendinti Jaunųjų socialdemokračių inicijuojamą ir posėdžio metu pristatytą projektą „Rask laiko sau“.
LSDP Kupiškio r. skyriaus informacija
Kreipiuosi į Jus su prašymu išreikšti savo poziciją dėl vakar priimto konservatyvaus Pagalbinio apvaisinimo įstatymo, kuriame neatsižvelgiama į medicinos mokslo pažangą ir moters bei vaiko sveikatos tausojimą bei diskriminuojami onkologinėmis ir genetinėmis ligomis sergantys žmonės.
Pacientų ir medikų bendruomenė siekė, kad Lietuvoje būtų sudaryta galimybė rinktis pažangų Pagalbinį apvaisinimą visiems nevaisingiems žmonėms ir tiems, kuriems jis reikalingas dėl galimybės perduoti negydomas genetines ligas.
Seimas jau priėmė konservatyvų įstatymą ir vienintelė viltis suteikti galimybę žmonėms rinktis pažangų pagalbinį apvaisinimą ir susilaukti vaikų yra LR Prezidentės veto bei aktyvus visuomenės palaikymas.
Jūsų išreikštas palaikymas šiuo svarbiu klausimu yra labai reikšmingas ir reikalingas.
Kviečiu pasirašyti peticiją http://bit.ly/292C6RW ir ja pasidalinti.
Tikiuosi Jūsų palaikymo ir iš anksto dėkoju
Ieva Drėgvienė
Asociacija “Kraujas”
Lietuvos socialdemokračių moterų sąjunga remia 17 organizacijų, atstovaujančių nevaisingų pacientų interesus, prašymą ir kviečia visus Seimo narius pritarti Lietuvos Respublikos Pagalbinio apvaisinimo įstatymo XIP-2502(5) projektui su pataisomis, kurioms pritarė Seime plenarinio posėdžio metu svarstymo stadijoje.
Mūsų valstybėje demografinė situacija blogėja, visuomenė sensta, todėl turime realiais darbais gerinti padėtį. Negalinčiom susilaukti vaikų šeimoms labai padėtume priimdami LR Pagalbinio apvaisinimo įstatymą. Tai leistų taikyti modernius gydymo metodus, taikyti prenatalinę diagnostiką, o svarbiausia – šios paslaugos būtų kompensuojamos PSD fondo lėšomis. Iki šiol ši procedūra buvo atliekama, tačiau tai šeimos galėdavo padaryti tik už savo lėšas, todėl tai neprieinama mažesnes pajamas gaunančioms šeimoms.