
Socialiniai tinklai
Paieška
Lankomumo statistika
| Šiandien | 63 |
| Vakar | 405 |
| Šią savaitę | 1242 |
| Šį mėnesį | 7002 |
| Viso | 1324963 |
Dabar svetainėje 34 svečiai ir narių nėra
Renginiai ir naujienos

Seimo rinkimai – finišo tiesiojoje. Tai progai konservatoriai savo laboratorijoje pasigamino placebą ir jau bando juo dosniai pamaitinti rinkėjus.
Kaip žinome, placebas – tai vaistas, tikslingai skiriamas pacientui siekiant daryti įtaką, tačiau neturintis jokio objektyvaus poveikio.
Placebas nebūtinai turi būti tablečių pavidalu, konservatorių atveju tai – pudra smegenims.
Nemokamai ir gausiai, ant kiekvieno kampo ir visose pakampėse, primygtinai brukama – tik imkit, vartokit, pudrinkitės smegenis. Ir balsuokit kaip konservatoriai ir prezidentė liepia. Netgi nesiūlo prieš vartojant pasitarti su gydytojų arba vaistininku. Logiškas sprendimas, nes bet kuris sveiko proto žmogus primygtinai patartų nevartoti tokio niekalo. O po spalio 9-osios – kaip bus, taip ir visai nesvarbu kaip, svarbu tik, kad placebas suveiktų rinkimų dieną, o jau už žalingą poveikį laboratorija neatsako.

LSDMS Kupiškio moterų klubas pirmą kartą Lietuvoje ėmėsi iniciatyvos organizuoti socialdemokračių renginį „Moterų Ralis 2016“. Prie šios idėjos įgyvendinimo su entuziazmu prisidėjo Rokiškio ir Biržų Moterų klubai. Todėl Ralio trasa buvo pasirinkta Kupiškis – Biržai – Rokiškis. Garsas apie šį renginį greitai pasklido plačiau. Bičiulės iš kitų partinių skyrių rodė didžiulį norą dalyvauti Ralyje. Tad gražų šeštadienio rytą į starto vietą Kupiškyje šventiškai nusiteikę rinkosi ekipažai iš Vilniaus, Kauno, Telšių, Panevėžio miesto, Ukmergės, Panevėžio rajono, Rokiškio Biržų ir Kupiškio Moterų klubų. Iš viso dalyvavo 15 ekipažų.
Moterų ralio šūkis - „Už moterų sveikatą“. Ralio dalyvės važiuodamos per įvairias vietoves kvietė gyventojus rūpintis savo sveikata ir nemokamai pasitikrinti gydymo įstaigose, tuo tikslu dalino lankstinukus su gimdos kaklelio, krūties vėžio bei širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programomis.
Mielos moterys,

Vakar pavyko surinkti balsus ir pritarti, kad būtų priimtas toks pagalbinio apvaisinimo įstatymas kokį mes aptarėme būdamos Palangoje. Džiaugiuosi ir sveikinu visus ir visas. Mums dėkoja ir gydytojų ir pacientų organizacijos.
"Akademinė visuomenė ir pacientų organizacijos sveikina LR Prezidentę ir Seimą priėmus tūkstančiams Lietuvos pacientų svarbų
Pagalbinio apvaisinimo įstatymą
Ketvirtadienio vakarą projektas „Rask laiko sau“ lankėsi Kaune, Čečėnijos aikštėje. Renginio globėja Lietuvos Respublikos Seimo narė socialdemokratė Orinta Leiputė ir organizatoriai džiaugėsi, kad daugiau nei 200 moterų nepabūgo grasinančio lietaus ir susirinko pabendrauti, pasiklausyti projekto lektorių pranešimų ir pasportuoti.
Gausus būrys moterų ir vyrų klausėsi aromaterapeutės Oksanos Apanavičienės paskaitos „Eterinių aliejų paslaptys“. Lektorė papasakojo, kaip išgaunami eteriniai aliejai, pristatė šio novatoriško gydymo metodo pagrindus ir eterinių aliejų veiksmingumą bei naudą. Paaiškėjo, kad labai mažais kiekiais eterinius aliejus galima netgi vartoti į vidų.
Kaip gražiai atrodyti ir visada būti madingomis, kaip išmintingai sekti naujausias mados tendencijas, papasakojo stilistė Sandra Sabaliauskienė ir profesionali kirpėja Aušra Keturakienė. Moterys sužinojo, kas bus madinga kitąmet, kokį stilių, makiažą pasirinkti. Kirpėja A. Keturakienė parodė, kaip vos per penkias minutes galima pačioms pasidaryti elegantišką šukuoseną.
Daugiau straipsnių...
- B. Vėsaitės susitikimai
- LSDMS klubų susitikime
- LR Seime socialdemokratės diskutavo apie moterų diskriminacijos problemas
- Peticija dėl pagalbinio apvaisinimo įstatymo
- Kviečiame visus Seimo narius balsuoti už Pagalbinio apvaisinimo įstatymo projektą
- Vaikai vis dar randami kopūstuose?
- Socialdemokračių rezoliucija dėl pagalbinio apvaisinimo įstatymo

