• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien13
Vakar297
Šią savaitę13
Šį mėnesį632
Viso948488

Dabar svetainėje 19 svečių ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Joniškyje apie kandidates, politines aktualijas ir … krepšinį


Spalio 19 d. Joniškyje posėdžiavusi LSDMS (Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos)  taryba aptarė svarbiausius politinius klausimus ir pasidalino mintimis apie artėjančius Lietuvos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimus.

Susirinkusias LSDMS tarybos nares raudonu rožių puokšte ir gražiais palinkėjimais pasveikino LSDP Joniškio skyriaus pirmininkas Liudas Jonaitis.

LSDMS pirmininkė Seimo narė Birutė Vėsaitė apžvelgė politines aktualijas, kurias komentavo ir Seimo LSDP frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė. LSDP pirmininko pavaduotoja, Seimo narė Giedrė Purvaneckienė informavo apie situaciją socialinėje srityje, o Seimo narė Milda Petrauskienė išdėstė partijos poziciją dėl tiesioginių merų rinkimų.

LSDMS taryba priėmė nutarimą, įpareigojantį LSDMS klubus ir joms priklausančias bičiules aptarti bei LSDP skyrių susirinkimuose būti aktyviomis, pasiūlyti kandidates rinkimuose į Europos Parlamentą narius.  LSDMS taryba rekomenduoja LSDMS klubams remti socialdemokračių moterų sąjungos nares,  aktyviai reitinguojant LSDP Centrinio rinkiminio štabo sudarytą abėcėlinį kandidatų sąrašą. Informaciją apie sąjungos nares kandidates pateiks LSDMS valdyba ir apskričių koordinatorės.

LSDMS taryba taip pat nusprendė siūlyti LSDP pirmininką Algirdą Butkevičių kandidatu į Lietuvos Respublikos Prezidento postą.  LSDMS taryba įpareigojo LSDMS klubus aktyviai dalyvauti rinkimų kampanijoje bei formuojant rinkimų apygardų (apylinkių) komisijas, stebėtojus.

LSDMS pirmininkė B.Vėsaitė informavo apie startavusią LSDMS internetinę svetainę www.lsdms.lt ir paragino bičiules joje lankytis ir aktyviai dalintis naujienomis.

LSDMS Šiaulių apskrities koordinatorė Vilma Bartašienė informavo apie LSDMS Šiaulių apskrities klubų situaciją, apie savo klubų veiklą pasakojo bičiulės iš Telšių, Radviliškio, Akmenės, Klaipėdos ir kt.

LSDMS tarybos narės ir visos posėdyje dalyvavusios bičiulės dėkoja energingajai Šiaulių regiono (apskrities) LSDMJS koordinatorei, Joniškio skyriaus socialdemokračių klubo pirmininkei Vilmai Bartašienei už turtingą kultūrinę programą. Socialdemokratės lankėsi Joniškio sinagogų komplekse, žavėjosi  Raudonąja sinagoga. Bičiulės turėjo unikalią galimybę aplankyti Joniškio teniso muziejų, gerėtis Joniškio šv. Mergelės Marijos bažnyčios freskomis ir paveikslais.

O pažintis su Leonu Karaliūnu, vienintelio Lietuvoje, o gal ir pasaulyje Joniškio krepšinio muziejaus įkūrėju, nepaliko abejingų socialdemokračių. Joniškiečio krepšinio aistruolio energija ir išradingumu žavėjosi net ir tos bičiulės, kurios iki šiol nejautė silpnybės krepšiniui.

Socialdemokratės turėjo galimybę apžiūrėti renovuotus Joniškio namus, pasivaikščioti Žemaičių gatvės atkarpa -  alėja link Kultūros centro, kurią patys joniškiečiai lygina su Palangos J. Basanavičiaus gatve. Nustebino ir gražiai įrengtas žirgynas bei jaukus restoranas „Audruvis“. 

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Auksė Kontrimienė,
LSDMS pirmininkės pavaduotoja 

TOP