• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien77
Vakar157
Šią savaitę234
Šį mėnesį1955
Viso1098079

Dabar svetainėje 165 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Susitikimas Mažeikiuose

Rugsėjo 22 d., penktadienį, gaivią rudens pavakarę vyko Mažeikių skyriaus LSDP Moterų klubo pirmininkės Rūtos Matulaitienės organizuotas Telšių apskrities Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos susitikimas, kurio metu aplankyta Mažeikių viešoji biblioteka ir Mažeikių muziejus. Susitikime dalyvavo Mažeikių skyriaus LSDP pirmininkas Vaidotas Balzeris.
Muziejuje apžiūrėtos čia eksponuojamas unikalios parodos: tautodailininkės Aidos Bliudzukienės paroda „40 kaštonų ir ne tik“ ir Mažeikių fotoklubo narių fotografijų paroda „Per gyvenimą“…. Mažeikių skyriaus LSDP pirmininkas, Muziejaus vadovas Vaidotas Balzeris papasakojo viešnioms apie šias parodas bei jų autorius, informavo, kad šiuo metu intensyviai rengiamasi XII Tarptautinės fotografijos parodos „Gyvos žemės mintys 2017“ atidarymui, kuris įvyks jau rugsėjo 29 dieną, pakvietė apžiūrėti kitas muziejaus erdves.

Vienas didžiausių Mažeikių miesto kultūros židinių – Viešoji biblioteka – pasitiko paslaptimi ir neatrastus žinių klodus slepiančiomis knygomis, įstaigos darbuotojos maloniai papasakojo apie parodas, rengiamus susitikimus, parodė ir mažųjų skaitytojų erdvę. Apžiūrėtos fotografijų parodos: „Fotoamnestija 1988–1999“ (parodos autorius Paulius Lileikis), „Re-konstrukcijos“.
Vėliau delegacija skubėjo į Renavo dvarą, kur svečių jau laukė ir šiltai juos pasitiko dvaro sodybos direktorius Deividas Makavičius ir kultūrinės veiklos vadybininkė Renata Vindašienė. Surengta ekskursija po dvaro erdves, pateikti istoriniai faktai apie kadaise šiame dvare gyvenusius jo šeimininkus. Čia pat, jaukioje dvaro svirno aplinkoje, vyko diskusija tema: „Sveika moteris – sveika šeima ir visuomenė“, dalintąsi mintimis, pastebėjimais. Pokalbio metu įvardintos pagrindinės priežastys, trukdančios moteriai būti sveikai ir laimingai, aptarti būdai ir priemonės šioms priežastims šalinti.
Įsimintinas ir prasmingas susitikimas neprailgo: daug pamatyta, sužinota, patirta gerų emocijų, pasidalinta patirtimi.


TOP