• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien79
Vakar260
Šią savaitę339
Šį mėnesį5025
Viso1053734

Dabar svetainėje 159 svečiai ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Kviečiame dalintis meile ir gerumu, kurių niekada nebūna per daug

Mieli Bičiuliai,

LSDMS Kauno klubo moterys inicijuoja šventinę labdaros akciją, skirtą pradžiuginti vaikučius ir jaunuolius, gyvenančius Vilijampolės socialinės globos namuose.

Prieš gražiausias metų šventes – Šv.Kalėdas- kiekvienas iš mūsų laukiame stebuklo.

Didžiausias stebuklas negalią turintiems ir be tėvelių gyvenantiems vaikams ir jaunuoliams yra nuoširdus mūsų visų dėmesys. 

 

Tad kiekvienas mūsų galime parodyti nuoširdų dėmesį ir begalinį gerumą, padovanodami saldainių, sausainių, naujų knygų, kanceliarijos priemonių, rūbų ar tų daiktų, kurie būtų naudingi vaikams ir jaunuoliams.

Visas būsimas dovanas prašome nešti į skyriaus būstinę (Gedimino g. 33) iki gruodžio 12d. (darbo dienomis 10.00-17.00 val). 

Tad nuoširdžiai kviečiame visus bičiulius prisidėti prie šios akcijos įgyvendinimo ir tikimės, kad gruodžio mėnesį (datą patisklinsime) LSDMS Kauno klubo moterų ir bičiulių komanda galės pradžiuginti neįgalius vaikučius ir nors keletai akimirkų tapti simboliniais Kalėdų Seneliais.

Dž.M.Templetonas teigė, kad „dalijama meilė didėja, o kaupiama – nyksta“. Tad kviečiame dalintis meile ir gerumu, kurių niekada nebūna per daug.

 

Nuoširdžiai,

LSDMS Kauno klubas 

TOP