• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien686
Vakar613
Šią savaitę2576
Šį mėnesį2416
Viso696782

Dabar svetainėje 21 svečiai (-ių) ir narių nėra


Spausdinti

Ukmergėje socialdemokratės iškilmingai atidengė svajonių suoliuką moterims

Gegužės 30-ąją, Ukmergės socialdemokratės, inicijavo moterims skirto suoliuko pastatymą prie Ukmergės ligoninės. Toks moterims skirtas suoliukas yra vienintelis mieste, ir jis - Ukmergės socialdemokračių projektas.

Praėjusiais metais socialdemokratės vykdė projektą „Baltojo kaspino akcija Ukmergės rajone“, skirtą kovai su smurtu prieš moteris. Jo tikslas – sutelkti kuo daugiau nevyriausybinių organizacijų, socialinių įstaigų specialistų ir fizinių asmenų kovai su smurtu prieš moteris. Ukmergės socialdemokratės  apkeliavo ne vieną įstaigą, seniūniją ir organizaciją susitikdamos su smurtą patyrusiomis moterimis, taip pat su rajono specialistais, dirbančiais smurto mažinimo srityje. Šio projekto dėka bei vietos verslininkų geranoriškumu „gimė“ suoliukas moterų svajonėms. 

„Tai tarsi simbolis, kuris kviestų moteris saugoti ir tausoti save. Socialdemokratės glaudžiai bendradarbiaudamos su miesto ligonine nutarė, kad suolelis bus pastatytas ligoninės kiemelyje, kur ateityje turėtų pražysti ir rožynas, kuris tikrai derės prie svajonių suoliuko moterims“ - sako Ukmergės skyriaus moterų klubo pirmininkė Indrė Kižienė.

Suoliuko atidarymo ceremonijoje dalyvavo tiek vietiniai, tiek kviestiniai bičiuliai bei svečiai - iš Jonavos atvyko šio miesto klubo pirmininkė Marija Širvelienė. Gražius palinkėjimus ir sveikinimus tarė LSDMS pirmininkės pavaduotoja Auksė Kontrimienė bei LSDP Ukmergės skyriaus veiklos organizatorius Valdas Šereika. Bičiulės už palaikymą dėkingos skyriaus pirmininkui Valdui Petroniui, už idėjos įgyvendinimą – bičiuliui, suoliuko autoriui Viktorui Ženteliui, o Ukmergės vicemerei Klavdijai Stepanovai už iniciatyvų skatinimą, o visiems susirinkusiems - už gražius atsiliepimus. 

Suoliukas pašventintas ir laukia ukmergiškių bei miesto svečių svajonių bei nuoširdžiai tiki jų išsipildymu. Po gražios ir iškilmingos ceremonijos, moterys turėjo galimybę pasiklausyti keletą pranešimų sveikos gyvensenos tema.  

 

LSDMS Ukmergės klubo info.

TOP