• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien529
Vakar513
Šią savaitę3191
Šį mėnesį5479
Viso608279

Dabar svetainėje 25 svečiai (-ių) ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Spausdinti

16 kilometrų už kiekvieną dieną prieš smurtą!

Nuo lapkričio 25 d. iki gruodžio 10 d. visame pasaulyje vyksta 16-os pasipriešinimo smurtui prieš moteris dienų kampanija. Šiais metais akciją remia 11 garsių Lietuvos vyrų, prie širdies seginčių akcijos simbolį – baltą kaspiną: Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla, filosofas Leonidas Donskis, psichiatras Dainius Pūras, psichologas Robertas Povilaitis, aktorius Dominykas Vaitiekūnas, komikas Paulius Ambrazevičius, dainininkai Svaras ir Stano.

Šios akcijos metu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į problemą ir didinti visuomenės nepakantumą smurtui prieš moteris. Idėja įprasminti 16-os pasipriešinimo smurtui prieš moteris kampaniją nužygiuotais kilometrais gimė Vilkaviškio moterims. Žygiuoti jau yra pasiryžusios Kauno, Klaipėdos, Rokiškio, Vilkaviškio moterys. Prie šios akcijos prisijungia ir vilniečiai.

Lapkričio 29 d. 11 val. Lietuvos Lygių galimybių plėtros centras kartu su Lietuvos socialdemokračių moterų sąjunga (LSDMS) kviečia moteris ir vyrus, kurie yra neabejingi ir nepakantūs smurtui ir solidarizuojasi su nukentėjusiomis nuo smurto, į 16 km. žygį pėsčiomis per Lietuvos sostinę.

Maršrutas:

11.00 val. Startas prie Karoliniškių „Maximos“ (Sausio 13 g.).

12.15 val. Sustojimas Žvėryne, Eduardo Balsio skveras (prie senojo Žvėryno tilto).

13.00 val. Sustojimas prie Baltojo tilto, pasisveikinimas su kitos visuomeninės akcijos „Mes už švarų orą“ dalyviais, baltų balionų įteikimas.

14.00 val.  Sustojimas prie garsiojo „vamzdžio“ skulptūros – „Krantinės arka“ (skulpt. Vladas Urbanavičius).

16.00 val. Finišas prie Užupio Angelo.

*** Svarbi informacija žygio dalyviams: būtina pasirūpinti tinkama avalyne ir karšta arbata termosuose. Nebūtina nužygiuoti viso maršruto, galima prisijungti ir pakeliui.

 

Daugiau informacijos:

Lygių galimybių plėtros centro projektų vadovė dr. Margarita Jankauskaitė, 861039461

LSDMS pirmininkė pavaduotoja, Ministro Pirmininko patarėja Auksė Kontrimienė, tel. 865292009

TOP