• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien441
Vakar526
Šią savaitę3184
Šį mėnesį3631
Viso497197

Dabar svetainėje 62 svečiai (-ių) ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Spausdinti

Prieš Verbų sekmadienį Kupiškio socialdemokratės lankė senelius

Prieš Verbų sekmadienį ir Didžiąją Šv. Velykų savaitę  LSDMS Kupiškio moterų klubas suorganizavo jau tradicine tampančią savanorystės akciją Kupiškio socialinių paslaugų centro Subačiaus senelių globos namuose. Seneliai džiugiai pasitiko socialdemokrates ir puikiai prisiminė, kaip smagu buvo praėjusiais metais, kai prieš Šv. Velykas buvo papuošti jų kambariai. Kupiškio socialdemokračių klubo pirmininkė Vilma Mažeikienė, narės Nida Vickuvienė, Gindrutė Kliukienė bei LSDP Kupiškio skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius kartu su seneliais rišo velykines puokštes ir jomis puošė senelių kambarius. 

Socialdemokratai pasveikino visus globos namų gyventojus su artėjančiomis Šv. Velykomis. Jiems dovanojo vaisius, saldžias dovanėles, asmeniškai su kiekvienu pabendravo bei pasiskaitymui paliko laikraščių „Socialdemokratas“.

L.e.p. Socialinių paslaugų centro direktorė Daiva Kytrienė padėkojo už jau tradicija tampančią socialdemokratų iniciatyvą sveikinti senelius bei personalą šv. Velykų proga, dovanas ir svarbiausia - praskaidrintą nuotaiką seneliams.

Kad tokios akcijos seneliams reikalingos, tarsi patvirtino vieno namų gyventojo palinkėjimas socialdemokratams: „ Pasižymėkite, prašau, savo kelionių žemėlapyje šią vietą kitam vizitui“.

Kupiškio socialinių paslaugų centro Subačiaus senelių globos namuose šiuo metu gyvena 30 senelių. Jiems apgyvendinti skirta 17 kambarių.

 

Vilma Mažeikienė

TOP