• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien880
Vakar1018
Šią savaitę1898
Šį mėnesį3621
Viso625323

Dabar svetainėje 39 svečiai (-ių) ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Spausdinti

Į „Rask laiko sau“ renginį Kaune susirinko rekordinis dalyvių skaičius

Orinta LeiputėKetvirtadienio vakarą projektas „Rask laiko sau“ lankėsi Kaune, Čečėnijos aikštėje. Renginio globėja Lietuvos Respublikos Seimo narė socialdemokratė Orinta Leiputė ir organizatoriai džiaugėsi, kad daugiau nei 200 moterų nepabūgo grasinančio lietaus ir susirinko pabendrauti, pasiklausyti projekto lektorių pranešimų ir pasportuoti. 

Gausus būrys moterų ir vyrų klausėsi aromaterapeutės Oksanos Apanavičienės paskaitos „Eterinių aliejų paslaptys“. Lektorė  papasakojo, kaip išgaunami eteriniai aliejai, pristatė  šio novatoriško gydymo metodo pagrindus ir eterinių aliejų veiksmingumą bei naudą. Paaiškėjo, kad labai mažais kiekiais eterinius aliejus galima netgi vartoti į vidų. 

Kaip gražiai atrodyti ir visada būti madingomis, kaip išmintingai sekti naujausias mados tendencijas, papasakojo stilistė Sandra Sabaliauskienė ir profesionali kirpėja Aušra Keturakienė. Moterys sužinojo, kas bus madinga kitąmet, kokį stilių, makiažą pasirinkti. Kirpėja A. Keturakienė parodė, kaip vos per penkias minutes galima pačioms pasidaryti elegantišką šukuoseną. 

Trenerė Giedrė Bernotaitė paragino moteris pasportuoti, pamokė atsipalaidavimo pratimų. Vaikučius visą vakarą linksmino ir su jais žaidė, sekė pasakas ir piešė linksmoji Pepė – Laurita Galinauskaitė.

Renginio globėja socialdemokratė O. Leiputė dėkojo visoms susirinkusioms moterims, ragino nepasiduoti rutinai ir net intensyviausioje dienotvarkėje surasti laiko sau. „Sakoma, kad laimė yra ne tikslas, o kelias, tad svarbu išmokti mėgautis mažais ir dideliais gyvenimo malonumais. Mielosios, visada raskite laiko šokiui, menui, kūrybai, nuotykiams ir sau, kad geriau save pažintumėte. Nepasiduokite rutinai, išbandykite naujas veiklas, atsiverkite naujiems žmonėms. Nepraraskite smalsumo ir teigiamų lūkesčių gyvenimui“ , – sakė O. Leiputė.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

 

TOP