• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien263
Vakar466
Šią savaitę263
Šį mėnesį2551
Viso605351

Dabar svetainėje 23 svečiai (-ių) ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Spausdinti

Vasario 16 dienai paminėti socialdemokratės surengė akciją „Pyragų diena“

Kupiškio socialdemokračių moterų klubo narės, atsiliepdamos  į Lietuvos Respublikos Prezidentės  kvietimą švęsti Vasario 16  linksmai ir išradingai, surengė akciją „ Pyragų diena“. Akcijos tikslas – su naminiais pyragais aplankyti ir pasveikinti su Lietuvos Respublikos valstybingumo gimtadieniu  svarbiausias Kupiškio miesto institucijas, kurios atlieka svarbų vaidmenį kuriant mūsų šalies valstybingumą. Vasario 16 – osios išvakarėse socialdemokratės  pasveikino Savivaldybės vadovus, laikraščio „Kupiškėnų mintys“ kolektyvą ir Policijos komisariato kolektyvą.
Pirmadienio rytą moterų klubo atstoves Vilmą Mažeikienę, Vitaliją Šabrinskienę ir Reginą Skemundrienę priėmė Savivaldybės vadovai: rajono meras Dainius Bardauskas, mero pavaduotojas Aurimas Martinka ir Administracijos direktorius Marius Mališauskas. Klubo narės pasveikino rajono vadovus su Lietuvos Respublikos valstybingumo gimtadieniu, palinkėjo, kad jų priimami sprendimai būtų svarbūs rajono gyventojams. Rajono meras mielai pakvietė moteris pasivaišinti kava ir  dovanotu pyragu. Prie kavos puodelio kalbėta apie visiems  rūpimus klausimus: kaip sprendžiasi baseino statybų klausimai, ar tikrai Kupiškyje atsiras žuvivaisos įmonė,  ar yra planų dėl nedarbo lygio mažinimo.

Po vizito Savivaldybėje moterys pasveikino laikraščio „Kupiškėnų mintys“ kolektyvą. Kartu pasidalinta įspūdžiais apie Šv. Valentino dienai Kultūros centre surengtą pasirodymą „Jausmas“, diskutuota apie problemas apsilankant gydymo įstaigose bei pasitaikančius siurprizus ruošiant maistą svečiams. Redakcijos kolektyvas pasidalino darbo specifikos subtilybėmis.
Kupiškio Policijos komisariate Lietuvos valstybės atkūrimo diena buvo paminėta iškilmingai. Vieningai sugiedojus himną, susirinkusiems buvo pademonstruotas filmukas apie istorines Lietuvos Respublikos valstybingumo ištakas, valstybinės šventės proga susirinkusius sveikino Policijos komisariato viršininkas Gintautas Misiūnas. Su valstybine švente Policijos komisariato kolektyvą pasveikino bei ištvermės svarbiame darbe palinkėjo ir Kupiškio socialdemokračių moterų klubo narės.
Akcijos dieną Moterų klubo narė Vitalija Šabrinskienė šventė savo gimtadienį.  Tad jai šis gimtadienis buvo įsimintinas.

 

 

 

TOP