• Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!
    • Svarbiausia – žmogus!

Socialiniai tinklai

Paieška

Lankomumo statistika

Šiandien239
Vakar741
Šią savaitę239
Šį mėnesį17710
Viso658633

Dabar svetainėje 22 svečiai (-ių) ir narių nėraRenginiai ir naujienos

Spausdinti

LSDMS Prienų klubas šventė savo dešimtmetį

https://lh4.googleusercontent.com/-24Wq0wn7VFw/Uk_3yj1u4CI/AAAAAAAABVo/ALLozZi9WaE/s337/401753_348133358581166_1922839905_n.jpg2013 metų gegužės 16 dieną, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro disko salėje įvyko LSDMS Prienų klubo susirinkimas, kuriame buvo renkama LSDMS taryba, paminėtas klubo dešimtmetis ir pristatytas metų veiklos planas.

https://lh6.googleusercontent.com/-5bHs2H_R3h8/Uk_3yil8bpI/AAAAAAAABV4/7h5DLlqfS7I/s640/prienu_lsdms_10.jpgRenginį pradėjo ilgametė šio klubo narė Danutė Morkvėnienė, kuri padainavo du romansus. Klubo nares pasveikino LSDMS Prienų klubo pirmininkė Danutė Mozūrienė, linkėjo moterims, kad jos būtų turtingesnės dalindamosis, būtų laimingos bendraudamos. „Mūsų gyvenimo laikas skaičiuojamas ne dienomis, o skriejančiomis darbų, rūpesčių, atgaivos akimirkomis. Laikas tiprsta kaip atlydžio sniegas. Tačiau šioje tėkmėje lieka tvarūs būties įspaudai: netikėti atradimai, naujos pažintys, pasidalijimas duona, žodžiu, širdies šiluma. Visa tai kaupiasi, kaupiasi ir išsilieja. Gyvenimo gyvasties semiamės iš tikrovės, iš kasdienybės ir net iš nuojautų. (eilutės iš Juozo Palionio knygos „Pasidalinkime mintimis”). Muzikinį sveikinimą dovanojo Juozo Gruodžio konservatorijos akordeonistės Laura Mozūraitė ir Girmantė Bubelytė, bei VDU Muzikos akademijos studentas akordeonistas Augustinas Rakauskas.
https://lh3.googleusercontent.com/-hvjGrSxHTTI/Uk_3ym_Na-I/AAAAAAAABVw/Nov4GKbrhik/s640/prienu_lsdms_10_1_.jpgMoteris pasveikino LSDP Prienų skyriaus pirmininkas Alvydas Vaicekauskas, kuris palinkėjo gerų darbų ir sėkmės tolimesniuose renginiuose. Moterims sveikinimus pareiškė ir Seimo narys Andrius Palionis bei klubo rėmėjas Arūnas Vaidogas, kurie linkėjo moterims būti aktyvioms ir siekti savo užsibrėžtų tikslų. Rėmėjai Andrius Palionis ir Arūnas Vaidogas įteikė padėkas pirmosioms šio klubo narėms.
https://lh6.googleusercontent.com/-T7zGYdPMBC4/Uk_3zO8GxdI/AAAAAAAABWE/8SCumpfhP0g/s640/prienu_lsdms_10_3_.jpgSusirinkime išsirinkome 25 narių LSDMS Prienų klubo tarybą. Pirmininkė Danutė Mozūrienė pristatė metų veiklos planą. Moterys džiaugėsi, kad renginių yra daug ir sakė, kad stengsis juose dalyvauti.
https://lh3.googleusercontent.com/-PkRn7MBYvTE/Uk_3zP53FnI/AAAAAAAABWA/mucDFAkNaqw/s640/prienu_lsdms_10_4_.jpgTaip pat susirinkime sulaukėme LSDP Kauno skyriaus pirmininkės, Seimo narės Orintos Leiputės, kuri perdavė nuoširdžiausius sveikinimus ir linkėjimus nuo LSDMS pirmininkės Birutės Vėsaitės ir klubo pirmininkei įteikė padėką „nuoširdžiai dėkojame už reikšmingą Jūsų indėlį į socialdemokratinės minties sklaidą, moterų politinio ir visuomeninio aktyvumo skatinimą, už siekimą lygių moterų ir vyrų teisių bei galimybių įgyvendinimo visuomenėje, šeimoje, politikoje, kultūroje ir ekonomikoje”.
Naujienas iš Kauno apskrities pristatė Orinta Leiputė, Palangos konferencijos naujienas paminėjo Augenija Stoškuvienė. „Rožių dienas” pristatė LSDMS Kauno apskrities koordinatorės pavaduotoja Aušra Kazlauskienė ir naujienas iš XXXI LSDP suviažiamo pristatė Angelė Mickienė.
Klubo pirmininkė Danutė Mozūrienė dėkoja Seimo nariui ir rėmėjui Andriui Palioniui, rėmėjams Arūnui ir Vilmai Vaidogams bei visiems, kurie prisidėjo, kad įvyktų šis renginys.
 
LSDJS ir LSDMS klubo narė Aurelija Mozūraitė

 

 

 

TOP